Prosinec 2012

co jsem komu dala a co jsem dostala za dárky

21. prosince 2012 v 20:01
Ahojkys ve spolek
Takže dohromady jsem dávala 5 dárků, ale nepočítám učitelce tý budu dávat až v lednu, protože je v nemocnici.
1)Anička- dávala jsem jí dvoje naušnice( kruhy obtočený korálkama) vypadalo, že se jí to líbí, ale nwm jestli to jenom nepředstírala. Dostala jsem od ní náramek a něco pro štěstí.
2)Mája- dala jsem jí plyšáka(ledního medvěda) ten se jí strašně líbil. Od ní jsem dostala tři dárky: knížku (Divný dárek), kramickýho papouška a naušnice troje ve tvaru srdíčka a každá jiná barva.
3)Sabina- tý jsem ještě dárek nedala, protože má angínu, ale dáme si začátkem ledna prostě až půjdeme do školy. Mám pro ní deodorant a ona mi ho dá taky na tom jsme se shodli.
4)Lucka- dala jsem jí taky plyšáka(ovečku) líbila se jí( říkala, že je strašně roztomilá) Lucka mi dala takový karty potom naušnice ve tvaru stromečku vánočního a malou čokoládku.
5)Natálka- tý jsem dala keramickýho tučňáka a ona mi dala takový přívěsek a sněhuláka keramickýho.
Tak to je vše ještě to budu natáčet a dám to potom na blog jestli mi to teda půjde a dám to jsem i stím co jsem dostala od ježíška. Tak se zatím mějte a pište otázky na vánoční videoodpověď.

vánoční videoodpověď

17. prosince 2012 v 18:58 otázky sem
Ráda bych udělala vánoční videoodpověď tak mi pište otázky.

vánoce

17. prosince 2012 v 18:56
Tak jak se těšíte? Já docela jo.. Cukroví už máme napečené akorát ještě budeme dělat vosí hnízda a máme to hotové. máte už napečíno?
V pátek nám končí škola a začínají prázdniny hurááá na ně se asi každý těší. Taky budeme mít besídku ve škole a já budu dávat asi 5 lidem dárek. Až to dostanou tak jsem napíšu co jsem dala a jak se na to tvářili. Stromeček ještě ozdobený nemáme budeme zdobit asi až v pondělí. Už víte co dostanete k vánocům? Já teda něco jo ale zatím nebudu prozrazovat, potom jsem dám fotky.
Ve středu máme zprávy na občanku a nám to vyšlo tak dobře, že to máme na vánoce takže to bude super.
Jinak zítra píšeme z dějepisu a možná z matematiky :(
tak zatím se mějte
Přijďte zase tady jste vítané